Katarzyna Maksymiuk

IMG-20210124-WA0004

Certyfikowany trener i behawiorysta

Nazywam się Katarzyna Maksymiuk. Jestem trenerem psów i behawiorystą. Ukończyłam z wyróżnieniem Kurs Trenerski w Akademii Dobry Pies (Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami) a następnie Kurs Instruktorski (również w Akademii) otrzymując tytuł behawiorysty, instruktora szkolenia psów. Cały czas się uczę i rozwijam.  Biorę udział w psich warsztatach, seminariach, kursach i innych ciekawych wydarzeniach. O części z nich będę pisać w Aktualnościach.

Kasia tylkopies

Szkolenie psów - Warszawa i okolice

Niezupełnie opuściłam progi Alma Mater, ponieważ obecnie blisko współpracuję z Akademią Dobry Pies, gdzie często wspólnie z Agnieszką prowadzę zajęcia z psami i ich właścicielami oraz pomagam podczas kolejnych edycji kursu trenerskiego. Poza Starym Jankowem, można mnie spotkać w Duchnowie, gdzie zajmuję się szkoleniem naszych czworonożnych pupili. Zajęcia indywidualne prowadzę w różnych częściach Warszawy i w okolicach.
W mojej pracy stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście. Program szkolenia zawsze jest dopasowywany do potrzeb psa. Dbam o to, by pies na moich zajęciach czuł się komfortowo i swobodnie. Staram się, by były dla niego przyjemnością. W końcu nauka przez zabawę daje najlepsze efekty.

Oferta

certyfikowany trener psów warszawa

Szkoła dla psów...

… ale i dla ludzi. W TYLKO PIES bardzo zależy nam, żeby opiekunowie zrozumieli potrzeby swojego psa, jego język i wiedzieli, co stoi u podstaw jego zachowania i poznali zasady skutecznej komunikacji z psem. Uświadamiamy, że najwięcej zależy od samodzielnej, regularnej pracy z psem, bo to w takich momentach rodzi się najtrwalsza więź psa z przewodnikiem.

Skontaktuj się z nami

Certyfikaty

img
2_Michele_Minunno
4_Piotr_Psia_Edukacja

Referencje

img

POLECAJĄ NAS - SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • opinie tylkopies warszawa
  • opinie tylkopies warszawa
  • opinie tylkopies warszawa
  • opinie tylkopies warszawa